Beschrijving
Harmonieuze blauwe- en aardetinten komen samen in deze sjaal en maken dat hij makkelijk combineert bij diverse outfits of jassen. Ideaal! Het fijne breiwerk en de iets gekrulde zoomrand langs de driehoekige sjaal geven een charmante uitstraling.
Echt een easy-to-go stola die je makkelijk even om je heen slaat als je in het voor- of najaar na buiten stapt. Sla hem in de winter heerlijk om je nek en je hebt een warme alpaca wollen shawl tegen de kou.
Materiaal: gebreid van 100% alpaca wol. Deze alpaca wol is afkomstig uit Zuid-Amerika waar de dieren onder bijzondere klimatologische omstandigheden leven. Soms vriest het ‘s nachts 30 graden terwijl het overdag heel heet is. Hierdoor ontstaat een enorme sterke vezel die de temperatuur goed reguleert.
Maat: ongeveer 130 bij 200 cm.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.